Pozor

Vážení zákazníci,

z důvodu nařízení vlády ze dne 14.3.2020 č.211 a násl. na naši prodejně neprodáváme zboží maloobchodním zákazníkům, pouze registrovaným partnerům. Doporučujeme objednat zboží pomocí emailu riaa@riaa.cz nebo telefonu 605 250 561, bude pro vás připraveno k odběru.

Upozornění:

V zájmu ochrany zdraví nás všech :
  • doporučujeme používat ústní roušku či jinou ochranu úst a nosu
  • nevstupujte prosím s příznaky nachlazení, teploty nebo kašle nebo jste-li v karanténě
  • personál je oprávněn regulovat počet zákazníků na prodejně
  • úhradu doporučujeme řešit bezhotovostně

Výše uvedená opatření platí od 23.3. až do odvolání.

Děkujeme za pochopení, RIAA a.s.

Nová otevírací doba:

pondělí - pátek : 8.00-14.00

Nabízíme mnoho jednotlivých položek z oblasti papírnictví a vždy u nás některé naleznete za akční ceny. Pokud byste si s výběrem vhodného produktu nebyli jisti nebo měli jakýkoli jiný dotaz, ochotně Vám poradí náš zkušený personál. Najdete u nás zboží levnějších cenových kategorií, ale také dražší a komfortnější zboží pro náročné. Našim zákazníkům nasloucháme a snažíme se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům.

Služby

Naše prodejna neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadovaný sortiment s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Rozvoz zboží

Plně si uvědomujeme, že při koupi rozměrných produktů může být jejich doprava problematickou. Proto Vám nabízíme možnost dovozu na Vámi určené místo. Pokud nejste vlastníkem osobního automobilu popřípadě automobilu s větším nákladovým prostorem, jistě Vám přijde tato služba k užitku. Proč složitě shánět automobil, když tento problém můžeme vyřešit za Vás?

Zboží na objednávku

Nenašli jste u nás přesně to pravé? Rádi vám Vámi požadované zboží objednáme. Vyhlédli jste si nějaký produkt v katalogu či na internetu a nenašli jej u nás? Po domluvě s personálem požadovaný kus lze objednat a během pár dnů bude k vyzvednutí na naší prodejně. Tuto službu naši zákazníci jistě ocení při potřebě zakoupení atypických produktů.

Naše prodejna

OTEVÍRACÍ DOBA:
pondělí - pátek 08:00 - 14:00

Kontakty

Riaa a. s.

Ústí nad Orlicí, 562 01
Česká republika

IČ: 60109131

www.riaa.cz

Prodejna:
tel: +420 465 523 914
mob: +420 605 250 561